Künye

Şirket

Afeks İç ve Dış Ticaret LTD.ŞTİ. 
 

Merkez

Yunusemre Mah. 2.Kasapoğlu Sk. No:2

P.K : 16270 Yıldırım/Bursa/Türkiye

Tel.. : + 90 (224) 360 53 21 - 22
Tel.. : + 90 (224) 364 29 62 - 63
Fax. : + 90 (224) 362 64 38
Mail : info@afeks.com.tr

Şube

Üçevler Mh. Küçük Sanayi Sitesi 35.Sokak 64/Blok No:21-23-24

Nilüfer/Bursa 

Tel.. : + 90 (224) 443 33 92
Fax. : + 90 (224) 443 31 92
Mail : sube@afeks.com.tr

 

Yönetim Kurulu Başkanı

Ahmet Faruk Kasapoğlu

Genel Müdür

Erhan Kasapoğlu

İçerik ve Tasarım

Bu sitenin tasarımı ve içeriğinin tüm telif hakları Afeks İç ve Dış Ticaret LTD.ŞTİ.’ne aittir.

Siteyle ilgili teknik soru ve önerileriniz için


Hasan Şeker
Telefon: +90 (530) 969 44 29
E-posta: hasan@afeks.com.tr

Kullanım Şartları
Sorumluluk dışı

Bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek aşağıdaki koşulları kabul etmiş bulunmaktasınız. Aşağıdaki koşulları kabul etmemeniz halinde bu siteye erişmeyiniz.

Afeks İç ve Dış Ticaret LTD.ŞTİ. bu sitenin içeriğini düzenli olarak günceller. Ancak Afeks İç ve Dış Ticaret LTD.ŞTİ. bilgilerin güncel ve doğru olması için azami dikkati ve özeni göstermekle birlikte, bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini, eksiksizliklerini, bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesini, mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler de dahil olmak üzere açık ya da zımni yasal olarak garanti etmemekte ve bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu kesinlikle kabul etmemektedir.

Ayrıca bu sitede üçüncü kişi ve kurumlara verilen linklerin güncel olmaması halinde buralardaki bilgilerin doğruluğu hakkında da Afeks İç ve Dış Ticaret LTD.ŞTİ. herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Gerek bu internet sitesinden link verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların her türlü riski kullanıcıya aittir.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı olarak ortaya çıkan zarar, ziyan ve her türlü masraflar da dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, hiçbir zarar ve ziyandan Afeks İç ve Dış Ticaret LTD.ŞTİ.  ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, kesinlikle sorumlu olmazlar.

Üçüncü tarafların sitelerine verilen linklere gidildiğinde Afeks İç ve Dış Ticaret LTD.ŞTİ. tarafından sağlanmış olan bu internet sitesi terk edilmiş olur. Zirayetçi bu durumda diğer sitelerde özellikle veri koruma konusunda farklı uygulamalar olabileceğini bilmelidir.

Afeks İç ve Dış Ticaret LTD.ŞTİ.  bu internet sitesindeki tüm ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirmeksizin değiştirme hakkına sahiptir.

Telif Hakkı

Tüm haklar saklıdır. Sitedeki tüm metinlerin, görsellerin, grafik ve animasyonların telif hakları T.C. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası yasaların koruması altındadır. Bazı sayfalarda üçüncü kişi yada kurumların telif hakkı sahibi olduğu görseller bulunmaktadır. Tüm bu içerik ticari amaçlarla kopyalanamaz, dağıtılamaz ya da erişilebilir kılınamaz.

Sitede yer alan tüm ürünlerin her türlü marka, patent ve faydalı model hakları T.C. yasaları ve uluslar arası yasaların koruması altındadır.