Afeks'i
tanıyın

Afeks köklü geçmişinden almış olduğu dinamizm ile kısa bir zamanda sektörde benzeri bulunmayan geniş ürün yelpazesi ile iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri tek elden sunan adres konumuna gelmiştir.

Kaydırın

Şirketimiz Afeks Yapı Market, 1995 yılında mobilya malzemeleri toptan ve perakende ticaretinde faaliyet gösteren, ithalat ve ihracat şirketi olarak Bursa’da kurulmuştur.

Köklü geçmişinden almış olduğu dinamizm ile kısa bir zamanda sektörde benzeri bulunmayan geniş ürün yelpazesi ile iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri tek elden sunan adres konumuna gelmiştir.

2011 tarihinden itibaren ev geliştirme perakendeciliği sektörüne de giriş yapan Afeks, Bursa Yıldırım, Nilüfer Küçük Sanayi, Eskişehir Emko Sanayi Sitesi ve İstanbul Başakşehir’de bulunan mağazalarında, yerli ve ithal çok sayıda markayı, uygun fiyat ve ödeme kolaylığı ile tüketicilerle buluşturmaktadır.

Afeks Kurumsal

Toptan ve Perakende geleneksel mağazacılığının yanı sıra hızla ilerleyen teknolojiye ayak uyduran Afeks İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi olarak, 2016 itibari ile www.afeksyapimarket.com sanal mağazasını kurmuştur. Her geçen gün e-ticaret sitesi ürün yelpazesini arttıran Afeks Yapı Market, en yeni dijital pazarlama trendlerini de yakından takip etmektedir.

Sertifikalar

RQSCERT, firmaların isteği üzerine kalite yönetim danışmanlığı veren bir firmadır. Müşteri memnuniyeti öncelik alınarak belirlenen yüksek kalite standartlarıyla haksız rekabeti önleyip, müsteri deneyimlerini daha kaliteli hale getirmeyi hedefliyorlar. Afeks Yapı Market olarak biz kendimize güveniyor, kalitemizi "ISO 9001 : 2015" ve "ISO 10002" belgeleriyle sizlere sunuyoruz.

Afeks Whatsapp Destek